Nauczyciele i asystenci

/Nauczyciele i asystenci
Nauczyciele i asystenci2019-09-21T12:01:12+00:00
Małgorzata Chadacz
Małgorzata ChadaczKLASA PRZEDSZKOLNA - Nauczyciel
Aleksandra Szymon
Aleksandra SzymonKLASA PRZEDSZKOLNA - Asystent
Marysia Suchecka
Marysia SucheckaKLASA PRZEDSZKOLNA - Asystent
Maja Dubaj
Maja DubajKLASA PRZEDSZKOLNA - Asystent
Eliza Franczak
Eliza FranczakKLASA 0 - Nauczyciel
Wojciech Perales
Wojciech PeralesKLASA 0 - Asystent
Julia Makowska
Julia MakowskaKLASA 0 - Asystent
Marzena Chrostek
Marzena ChrostekKLASA 0 - Asystent
Agnieszka Kilijańska
Agnieszka KilijańskaKLASA 1- Nauczyciel
Absolwentka Wyższej Szkoły Dziennikarskiej oraz Uniwersytetu w Brighton. Mama 2 dziewczynek. Aktywna i pełna optymizmu. Oprócz pracy zawodowej od prawie 5 lat z Polską Szkołą. W wolnych chwilach uwielbia czytać i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.
Agata Choi
Agata Choi KLASA 1 - Asystent
Pracuję w Polskiej Szkole od 5 lat. Ukończyłam wiele kursów z zakresu pedagogiki. W wolnych chwilach lubię czytać książki, słuchać muzyki i ćwiczyć jogę. Praca z dziećmi wnosi wiele radości i satysfakcji do mojego życia.
Katarzyna Szpotowicz-Chudy
Katarzyna Szpotowicz-ChudyKLASA 1 - Asystent
Kamila Kutyba-Janczarek
Kamila Kutyba-JanczarekKLASA 2 - Nauczyciel
Marta Fedan
Marta Fedan KLASA 2 - Asystent
Monika Lobacz
Monika Lobacz KLASA 3 - Nauczyciel
Ewa Kalist-Kouprianoff
Ewa Kalist-KouprianoffKLASA 3 - Asystent
Monika Solorz
Monika SolorzKLASA 3 - Asystent
Pani Ania
Pani AniaKLASA 4 -Nauczyciel
Agata Bogacka
Agata BogackaKLASA 4 -Asystent
Magdalena Kostrzewska
Magdalena KostrzewskaKLASA 5 - Nauczyciel
Marta Hermańczuk - Rocha
Marta Hermańczuk - RochaKLASA 6 - Nauczyciel
Uwielbiam śpiewać i bawić się z dziećmi. Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym i posiadam dyplom „Early Years Education”. Pracuję w Polskiej Szkole od 6 lat.
Ania Niedermaier - Reed
Ania Niedermaier - ReedKLASA 7 - Nauczyciel
Jestem związana z nauczaniem w polskich szkołach w Wielkiej Brytanii od wielu lat. Przez 10 lat przygotowywałam młodzież do egzaminów As-level w Londynie, a od 2015 roku mam przyjemność uczyć w naszej szkole, w Brighton. Na co dzień pracuję jako nauczycielka w jednej ze szkół podstawowych w Brighton, gdzie również zajmuję się biblioteką. Wierzę, że z odpowiednim podejściem i odrobiną kreatywności, każdy może rozwijać swoje zdolności, nie tylko językowe. Lubię uczyć poprzez zabawę i dramę. W wolnym czasie uwielbiam długie wędrówki.
Joanna Solak
Joanna SolakKLASA 7 - Nauczyciel