Nauczyciele i asystenci

/Nauczyciele i asystenci
Nauczyciele i asystenci2019-04-04T13:14:38+00:00
Małgorzata Chadacz
Małgorzata ChadaczKLASA PRZEDSZKOLNA - Nauczyciel
Aleksandra Szymon
Aleksandra SzymonKLASA PRZEDSZKOLNA - Asystent
Marysia Suchecka
Marysia SucheckaKLASA PRZEDSZKOLNA - Asystent
Eliza Franczak
Eliza FranczakKLASA 0 - Nauczyciel
Agnieszka Kiljańska
Agnieszka Kiljańska KLASA 0 - Asystent
Absolwentka Wyższej Szkoły Dziennikarskiej oraz Uniwersytetu w Brighton. Mama 2 dziewczynek. Aktywna i pełna optymizmu. Oprócz pracy zawodowej od prawie 4 lat z Polską Szkołą. W wolnych chwilach uwielbia czytać i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.
Katarzyna Szpotowicz - Chudy
Katarzyna Szpotowicz - ChudyKLASA 0 - Asystent
Monika Solorz
Monika SolorzKLASA 0 - Asystent
Martyna Janoska
Martyna JanoskaKLASA 1- Nauczyciel
Agata Choi
Agata Choi KLASA 1 - Asystent
Pracuję w Polskiej Szkole od 4 lat. Ukończyłam wiele kursów z zakresu pedagogiki. W wolnych chwilach lubię czytać książki, słuchać muzyki i ćwiczyć jogę. Praca z dziećmi wnosi wiele radości i satysfakcji do mojego życia.
Kinga Jędrych
Kinga JędrychKLASA 2 - Nauczyciel
Jestem nauczycielką, terapeutką zafascynowaną uczeniem dzieci dwujęzycznych a także adeptem trudnej sztuki logopedii.
Magdalena Kostrzewska
Magdalena Kostrzewska KLASA 2 - Asystent
Marta Fedan
Marta Fedan KLASA 2 - Asystent
Monika Lobacz
Monika Lobacz KLASA 3 - Nauczyciel
Kamila Janczarek
Kamila JanczarekKLASA 3 - Asystent
Pani Ania
Pani AniaKLASA 4 -Nauczyciel
Agata Bogacka
Agata BogackaKLASA 4 -Asystent
Marta Hermańczuk - Rocha
Marta Hermańczuk - RochaKLASA 5 - Nauczyciel
Uwielbiam śpiewać i bawić się z dziećmi. Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym, ale praca z dziećmi tak bardzo mnie urzekła, że zdecydowałam się studiować pedagogikę. Od 5 lat jestem instruktorem w harcerstwie.
Ania Niedermaier - Reed
Ania Niedermaier - ReedKLASA 6 - Nauczyciel
Jestem związana z nauczaniem w polskich szkołach w Wielkiej Brytanii od wielu lat. Przez 10 lat przygotowywałam młodzież do egzaminów As-level w Londynie, a od 2015 roku mam przyjemność uczyć w naszej szkole, w Brighton. Na co dzień pracuję jako nauczycielka w jednej ze szkół podstawowych w Brighton, gdzie również zajmuję się biblioteką. Wierzę, że z odpowiednim podejściem i odrobiną kreatywności, każdy może rozwijać swoje zdolności, nie tylko językowe. Lubię uczyć poprzez zabawę i dramę. W wolnym czasie uwielbiam długie wędrówki.
Agata Chmurzyńska
Agata ChmurzyńskaKLASA 7 - Nauczyciel