Dotacje

/Dotacje
Dotacje2019-01-16T14:31:02+00:00

2018

W grudniu 2018  roku nasza szkoła po raz kolejny otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 r.

Otrzymane dofinansowanie objęło częściową refundację opłat za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy w 2017/18 roku.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy w imieniu naszych uczniów, ich rodziców, kadry i zarządu.

_______________________________________________________________________

2017

W grudniu 2017  roku nasza szkoła po raz kolejny otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 r.

Otrzymane dofinansowanie objęło częściową refundację opłat za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy w 2016/17 roku.

2016

W grudniu 2016  roku nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.

Otrzymane dofinansowanie objęło częściową refundację opłat za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy w 2015/16 roku a także na zakupu książek, pomocy dydaktycznych (zrefundowane zostały nagrody książkowe dla uczniów na zakończenie roku szkolnego  2015/2016 oraz podarunki na Święta Bożego Narodzenia 2016.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych uczniów, ich rodziców, kadry i zarządu.

2015

W grudniu 2015  roku nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej w ramach konkursu “Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.” oraz “Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.”
Otrzymane dofinansowanie objęło częściową refundację opłat za
wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy w 2015/16 roku a także na zakupu książek, pomocy dydaktycznych (zrefundowane zostały nagrody książkowe dla uczniów na zakończenie roku szkolnego 2014/2015,  oraz podarunki na Święta Bożego Narodzenia 2015.

Dziękujemy w imieniu naszych uczniów, ich rodziców, kadry i zarządu.