Teatr Trip „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek” – 16.03.2019

//Teatr Trip „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek” – 16.03.2019

Teatr Trip „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek” – 16.03.2019

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów oraz dzieci i dorosłych z poza szkoły na tegoroczny spektakl Teatru Trip po tytułem: „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek”, który odbędzie się 16 Marca 2019 o godzinie 10.15, w auli głównej budynku szkoły: Hove Park School, Nevill Road, Hove BN3 8BN

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na nasz email info@polska-szkola-brighton.org w celu rezerwacji biletów- Liczba miejsc ograniczona!

Ceny biletów:

(Uczniowie naszej szkoły – wstęp bezpłatny)

£4 bilet jednoosobowy

£10 bilet trzyosobowy

£12 bilet czteroosobowy

„Pan Antenka i Srebrny Kubraczek” – na rogu ulic Szklanej i Różanej stoi niezwykły sklep z zabawkami. Każdej nocy wszyscy mieszkańcy półek sklepowych ożywają i przygotowują się do rannych zakupów – każda zabawka marzy o tym, by zostać wybraną i trafić do dzieci. Pewnego dnia do sklepu trafia Pan Antenka, którego piękny i srebrny kubraczek przyciąga wzrok nie tylko chłopców, ale również dziewczynek. Zazdrosne zabawki postanawiają pozbyć się intruza…
Przedstawienie uczy tolerancji oraz ukazuje wartości płynące z prawdziwej przyjaźni.

2019-02-09T12:19:47+00:00Styczeń 31st, 2019|