Nowy rok szkolny, nowa strona FB.

//Nowy rok szkolny, nowa strona FB.

Nowy rok szkolny, nowa strona FB.

Drodzy przyjaciele Polskiej Szkoly w Brighton & Hove,

Mam nadzieję, że podobnie jak my cieszycie się na początek roku szkolnego. Pewnie starsze pociechy już podreptały do lokalnych szkół, a my ruszamy już w sobotę! Przygotowania trwają, a w między czasie wpadnijcie na naszą stronę Facebook.

Do tej pory używaliśmy, archiwalnej już obecnie strony, do której nie mieliśmy pełnego dostępu. Żeby się rozwijać i aby nasz profil był ciekawszy postanowiliśmy zamknąć stary profil i uruchomić nowy, w którego tworzeniu, mamy nadzieję, będziecie Państwo żywo uczestniczyć.

Proszę więc kliknąć https://www.facebook.com/Polska-Szkoła-Brighton-Hove-2172709316334985/ polubić, polecić znajomym, a najlepiej napisać nowy post o tym, że fajnie jest w sobotnie przedpołudnie napić się kawy jak nasze dziecko się uczy w Polskiej szkole!

Pozdrawiamy i do zobaczenia na naszym spotkaniu w sobotę o 11ej.

Zarząd Sobotniej Szkoły Polskiej im. Jana Brzechwy

2018-09-07T21:51:19+00:00Wrzesień 7th, 2018|