Jak wspierać dzieci dwujęzyczne?

//Jak wspierać dzieci dwujęzyczne?

Jak wspierać dzieci dwujęzyczne?

Polska Szkola Sobotnia im. Jana Brzechwy w Brighton i Hove serdecznie zaprasza rodziców dzieci polsko języcznych i nie tylko, na spotkanie pod tytułem: Jak wspierać / wspomagać dziecko dwujęzyczne.

Spotkanie poprowadzą: Sławomir Prusakowski i Zdzisław Hofman.

Sławomir Prusakowski

Psycholog, trener, nauczyciel akademicki, doradca, trener biznesu.

Szkoli nauczycieli Polonijnych wierząc, że tylko dobra jakość edukacji pomoże utrzymać tożsamość Polaków poza granicami. Laureat nagród za działalność prospołeczną.

Przeprowadził ponad 13.000 godzin szkoleń w tym ponad 1000 godzin Treningów Interpersonalnych (Bussiness-Relation Group Coaching). Posiada uprawnienia II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia Treningów Interpersonalnych. Współpracuje z wieloma organizacjami szkolącymi i uczelniami. Szkolił między innymi dla takich firm jak: PWC, LIDL, Santander, RBS, Leroy Merlin, LG Display, Grupa Żywiec, BPH, BzWBK, EricPol, UPM, Tauron. Zajmuje się także działalnością prospołeczną. Szkoli nauczycieli Polonijnych wierząc, że tylko dobra jakość edukacji pomoże utrzymać tożsamość Polaków poza granicami. Laureat nagród za działalność prospołeczną.

Zdzisław Hofman

Trener biznesu, socjoterapeuta, superwizor, tutor i coach w programach rozwojowych. Założyciel i prezes ogólnopolskiej Fundacji Rozwoju Wolontariatu. Z zawodu nauczyciel z zamiłowania dziennikarz radiowy. Wieloletni prezes Stowarzyszenia KLANZA. Trener, współpracownik Stowarzyszenia Szkoła Liderów. Zainteresowania zawodowe: zarządzanie i przywództwo, planowanie i wdrażanie zmian, współpraca w zespołach, motywacja, marketing, CSR i wolontariat pracowniczy, arteterapia. Bloger – zdzislawhofman.blox.pl. tematyka: edukacja i aktywność społeczna. „Inspirować do zmian a szczególnie do wolontariatu, budować relacje, szukać najlepszych rozwiązań edukacyjnych. Uczyć – rozwijać siebie i innych. Wspierać w odkrywaniu potencjałów. Każdy ma cenne zasoby, ale często z nich nie korzysta. W roli trenera i doradcy staram się dawać ludziom skuteczne, inspirujące „lustro – zobacz jak ważne jest to co już potrafisz, możemy razem to rozszerzyć, wzmocnić a także ograniczyć to co przeszkadza”. Najcenniejsza zmiana, o którą zabiegam to rozumienie rangi i znaczenia wolontariatu kompetencyjnego w dążeniu do społecznej dojrzałości Polaków.”

Spotkanie odbędzie się w Sobotę 21 Kwietnia 2018 w godz 10.15 – 11.15 w Hove Park School, Nevill rd, Hove

2018-11-27T22:04:31+00:00Kwiecień 16th, 2018|