Teatralnie

//Teatralnie

Teatralnie

Teat Trip, ze wspaniałym spektakem ‘O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały Czapeczkę’ zafundował nam przednią zabawę. Ta dowcipna i energiczna sztuka, porwała nas w świat wyobraźni, do magicznej krainy skrzatów Frędzelki i Wiercipiętki, dwóch sióstr, gdzie na wędkę można złapać Dziub-Dziuba, a Czarodzieje zamieniani są w powietrze.

Wszyscy, od najmłodszych 3-latków, poprzez nastolatków, po dorosłych „człowieków”, byli zaabsorbowani przygodą bohaterek, które potrzebowały pomocy w znalezieniu właściciela znalezionej czapeczki.

Trójka energicznych aktorów, w kolorowych kostiumach, wciągnęła nas bardzo umiejętnie do wypowiadania zaklęć i śpiewania piosenek. Pomagaliśmy bohaterom przywołać Dziadziusia Skrzatusia i Czarodzieja Szare Piórko, poprzez ruch i rymowanki.  Cieszyliśmy się z tego, że Wiercipiętka wybrała odpowiednie życzenie i że siostry-skrzaty mogły żyć w harmonii. Podczas ostatniej piosenki, wszyscy skandowaliśmy „Raz, dwa, trzy, cztery, wyłączamy komputery!”.

Przedstawienie ma wspaniałą pointe subtelnie poruszającą współczesne problemy dzieci i młodzieży. Doskonale motywuje widownię, aby czytać więcej książek,  przenosić się w świat marzeń i wyobraźni oraz, aby spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu i w ruchu.

Świetna zabawa. Polecamy dla dzieci w każdym wieku, gdyż każdy znajdzie w tym spektaklu coś dla siebie.

 

http://teatrtrip.pl/

Teatr Trip na Facebook

2018-11-27T22:04:31+00:00Marzec 23rd, 2018|