Wspieramy Nicole w powrocie do zdrowia

//Wspieramy Nicole w powrocie do zdrowia

Wspieramy Nicole w powrocie do zdrowia

Na początku listopada dotarły do nas niezmiernie smutne informacje o złym stanie zdrowia jednej z naszych uczennic – Nicoli Pachulskiej. 

11 Listopada Nicola została poddana operacji. Teraz przed Nicola i jej rodziną długa i ciężka walka o powrót do zdrowia. Metody leczenia refundowane przez NHS są bardzo limitowane, jednakże rodzice dziewczynki,  Monika i Marcin są bardzo zdeterminowani i szukają różnych metod oraz rodzajów leczenia.

Potrzebne będą fundusze na dalsze finansowanie leczenia Nikoli. W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną próba o pomoc!

Od 4-go listopada w naszej szkole wystawiona jest puszka do której można wrzucać datki. Każdy grosz się przyda.

11-go listopada urządziliśmy sprzedaż ciast. Dziekujemy rodzicom za pyszne smakolyki.  

Mamy kilka następnych pomysłów, o których będziemy informować na bieżąco. Liczymy także na Państwa kreatywności w tej sprawie ale przede wszystkim liczymy na Państwa szczerość i dobre serce. Każdy datek ma znaczenie, nawet najmniejszy!

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i prosimy o przekazywanie informacji dalej.

2018-11-27T22:04:31+00:00Listopad 18th, 2017|